browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Wakacje 2012 na półmetku

Posted by on 3 sierpnia 2012

Pogoda tego lata jest dość kapryśna i jakby tego było mało wiele zagranicznych wycieczek także spaliło na panewce. Bankructwa biur podróży i linii lotniczych pogmatwały wakacyjne plany wielu z nas.
Polacy boją się obecnie rezerwować wczasy z biur podróży i nie kuszą ich nawet przystępne ceny za wycieczki. Wielu postanowiło tegoroczne wakacje spędzić w kraju i we własnym zakresie organizować pobyty w turystycznych kurortach. Sami wybierają trasę wycieczek i sami rezerwują noclegi, by minimalizować ryzyko straty pieniędzy i wypoczynku.

Rezerwując noclegi na sierpień mamy większą szansę na dobre, wolne pensjonaty czy kwatery prywatne, także cena za wynajem łatwiej podlega negocjacji. Zdecydowanie niższa cena za noclegi jest już we wrześniu, więc jeśli zależy nam na obniżaniu kosztów za pobyt przenieśmy urlop właśnie na wrzesień.

Urlop we wrześniu to dobry pomysł dla osób starszych, czy tych, którzy nie lubią upałów. Słońce w tym czasie jest już słabsze, a temperatura powietrza nie powinna przekraczać 20 stopni C.

Dobre noclegi nam morzem znajdziemy w specjalnych katalogach dla kwater i hoteli, to właśnie dzięki takim portalom szybko możemy złożyć zapytanie o wybrany termin i cenę za pobyt.

Wakacje można spędzić na wiele sposobów także w Polsce, bo przecież do wyboru mamy piękne morze, góry i oczywiście wyjątkowe Mazury.

 

Foto: Michalska

Comments are closed.