browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Hotele na konferencje Szczecin

Posted by on 28 września 2012

Szczecin jest pełnym zieleni, zabytkowym miastem położonym nad Odrą. Atutem Szczecina jest dobrze rozbudowana baza hotelowa i gastronomiczna – stolicę Pomorza Zachodniego  odwiedzają bowiem nie tylko turyści, ale i biznesmeni z Niemiec, Skandynawii i całej Polski. 

Prezentujemy dwa obiekty, które oferują zarówno miejsca noclegowe, jak i powierzchnie konferencyjne.

Radisson Blu Hotel****

W Radisson Blu Hotel****  znajduje się 369 pokoi i apartamentów. Jeśli zatrzymamy się w tym hotelu, od najpopularniejszych atrakcji turystycznych Szczecina będzie dzielił nas kilkunastominutowy spacer. Warto odwiedzić więc Wały Chrobrego czy  Zamek Książąt Pomorskich.

Hotel oferuje dobre warunki konferencyjne – 10 sal , w tym Sala Concerto na 300 osób i Sala Vivaldi na 200 osób. Można tu zorganizować także przyjęcia okolicznościowe czy imprezy firmowe na 500 osób

Hotel Focus Szczecin***

Hotel Focus Szczecin*** to kolejny obiekt w sąsiedztwie znanych  zabytków Szczecina, miedzy innymi Wałów Chrobrego.

W hotelu znajdują  się 3 sale konferencyjne. W największej z nich ( Sala A) można zorganizować  konferencję na 70 osób. Pozostałe sale przeznaczone są do kameralnych spotkań – na 40 i 10 osób.

Hotel Focus Szczecin*** dysponuje 119 pokojami – goście mogą skorzystać między innymi z dobrze wyposażonej siłowni oraz sauny.

Hotele na konferencje Szczecin znajdą Państwo w serwisie www.e-konferencje.pl i www.konferencyjne.pl

 

Comments are closed.