browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Jubileuszowy TravelCamp już wkrótce w Warszawie

Posted by on 30 listopada 2012

W wtorek, 11 grudnia, w Warszawie odbędzie się 10. edycja spotkania marketingu internetowego z turystyką TravelCamp.

TravelCamp co kwartał przyciąga hotelarzy, touroperatorów, portale turystyczne, travel managerów, agencje interaktywne, specjalistów z zakresu marketingu internetowego. Uczestnicy dzielą się wiedzą i doświadczeniem z zakresu e-marketingu, rozmawiają o nowych technologiach, trendach w e-turystyce, poszukują nowych inspiracji i partnerów biznesowych.

Wśród prelegentów 10. edycji TravelCampu znajdą się przedstawiciele międzynarodowych marek, takich jak Microsoft, Kayak.com czy HRS, a także blogerzy, podróżnicy i eksperci na co dzień zajmujący się  wykorzystaniem strategii marketingowych w turystyce i hotelarstwie. Aplikacje mobilne, meta wyszukiwarki, wykorzystanie mediów społecznościowych, a także turystyczny spam w wyszukiwarkach internetowych to tematy, które będą dominować podczas najbliższego spotkania.

Impreza będzie też okazją do wyróżnienia najbardziej interesujących witryn turystycznych 2012 roku. Statuetki i nagrody specjalne odbiorą laureaci ogólnopolskiego plebiscytu Dobra Strona Turystyki, podczas którego przedstawiciele branży internetowej wskażą wyróżniające się projekty i strony internetowe z branży travel.

Każda edycja TravelCamp przyciąga uczestników z całej Polski, którzy chwalą sobie otwarty nieformalny charakter spotkań, bezpośredni kontakt z praktykami, a także dobrą zabawę. Warunkiem udziału w evencie jest rejestracja na stronie internetowej travelcamp.pl oraz potwierdzenie obecności najpóźniej 48 godzin przed eventem.

10. spotkanie marketingu internetowego z turystyką odbędzie się 11 grudnia w klubie jazzowym Tygmont w Warszawie. Szczegółowy program można znaleźć na stronie http://travelcamp.pl/. Patronat branżowy nad TravelCampem i plebiscytem objęła Polska Izba Turystyki.

http://travelcamp.pl
http://www.facebook.com/travelcamp

 

PR

Comments are closed.