browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Postaw na turystykę!

Posted by on 9 stycznia 2013

Serwis www.turystyka24h.pl to popularny serwis turystyczny, który powstał z myślą zarówno o czytelnikach, podróżnikach, jak i osobach z branży.

Serwis codziennie prezentuje ciekawe wiadomości ze świata turystyki: informacje prasowe, raporty z zakresu turystyki czy relacje z targów turystycznych. Nie brakuje artykułów poświęconych turystyce zagranicznej, ale portal promuje przede wszystkim turystykę krajową. W serwisie można znaleźć m. in. informacje o największych imprezach branżowych odbywających się w Polsce, którym portal www.turystyka24h.pl często patronuje. Są to m. in. Targi Gastro-Hotel, Targi Turystyczne na Styku Kultur, Targi Turystyczne Warszawa czy Targi Event. Od wielu lat współpracujemy z lokalnymi organizacjami turystycznymi, biurami podróży, przewoźnikami czy serwisami branżowymi.

Warto dodać, że portal umożliwia dodawanie wpisów do katalogu turystycznego (np. baza noclegowa, sprzęt, biura podróży), a także artykułów w Centrum Informacji Prasowych. W ten sposób firmy mogą samodzielnie dodawać aktualne informacje o własnej działalności, ofertach czy konkursach.

Zapraszamy do odwiedzania serwisu www.turystyka24h.pl !

 

Comments are closed.