browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Noclegi w Świnoujściu

Posted by on 12 lipca 2011

Wakacje w pełni i mimo, że pogoda jest dość kapryśna, to zainteresowanie wypoczynkiem nad morzem jest ogromne.

W internecie znajdziemy mnóstwo ofert noclegów w Świnoujściu, jednak biorąc pod uwagę fakt, iż sezon w pełni – szybko przekonamy się, że praktycznie wszystko jest zajęte! Najczęściej pozostaną nam oferty noclegów w Świnoujściu z wyższej półki. I jeśli jesteśmy przygotowani na spory wydatek, to o miejsce nie musimy się martwić.

Co w przypadku, gdy chcemy skorzystać z tańszych noclegów? Jest na to sposób.

Osobiście sprawdziłam, iż można skorzystać z ofert osób, które proponują noclegi tuż po wyjściu z promu. Jeśli należysz do grona osób młodych i nie boisz się planowania na ostatnią chwilę, to oferty kwater będą w sam raz dla ciebie. Kwatery w mieszkaniach prywatnych ze wspólną łazienka i kuchnią są tańszym rozwiązaniem na wakacyjny pobyt nad morzem.

Osoby z dziećmi, czy osoby starsze raczej się na to nie zgodzą. Dla nich najlepszą propozycją będzie pośrednictwo w wynajmie. Co to oznacza?

Biorąc pod uwagę fakt, iż o nocleg w sezonie trudno, warto postawić na oferowaną pomoc w poszukiwaniach. Właściciele obiektów noclegowych nawet jeśli mają całkowite obłożenie to mogą polecić nam obiekt znany i dobry, który miejsca wolne posiada. Wówczas taka osoba proponuje znalezienie dla nas noclegów za drobną kwotę, najczęściej będzie to 10% ceny za noclegi, bądź 50 – 100zł za polecenie obiektu i telefon do właściciela mieszkania bądź kwatery.

Najlepszym rozwiązaniem na noclegi jest rezerwacja z wyprzedzeniem, jednak jeśli zgapimy się i zostawimy temat na ostatnią chwilę zawsze możemy z niej jakoś wybrnąć.

 

Comments are closed.