browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Imprezy nad morzem

Posted by on 13 lipca 2011

Na wczasy nad morzem decydują się nie tylko turyści spragnieni słonecznych plaż i atrakcji turystycznych, ale i miłośnicy dobrej zabawy. Podczas sezonu wakacyjnego odbywa się tu wiele różnorodnych imprez, festiwali, koncertów czy zawodów sportowych – ich popularność i wysoki poziom przyciąga ludzi z całego kraju i Europy.

Jednym z największych festiwali w Europie jest Heineken Open’er w Gdyni. Organizatorzy zapraszają uznane gwiazdy z kraju i zagranicy, prezentujące rożne gatunki muzyczne. Przed polską publicznością oprócz rodzimych wykonawców występowali artyści uwielbiani na całym świecie: Outkast, Pink, Cypress Hill, Kelis, Erykah Badu, Jay-Z,Damien Marley, Nas, Kanye West, Moby, Prodigy, Gorillaz czy Massive Attack. Po zakupie biletu na festiwal, warto zarezerwować noclegi w Gdyni. Tanie noclegi nad morzem są popularne nie tylko wśród uczestników festiwali i imprez, ale i zwyczajnych turystów.

W Kołobrzegu odbywa się inna duża impreza masowa- festiwal Sunrise, na którym rozbrzmiewają dźwięki muzyki klubowej. Występy najlepszych polskich i zagranicznych DJ-ów skutecznie przyciągają jej miłośników. Bilety sprzedają się w ekspresowym tempie, podobnie jak miejsca noclegowe. Uczestnicy festiwalu wynajmują noclegi w domkach letniskowych, pensjonatach, hotelach czy prywatnych kwaterach – z ich rezerwacją trzeba się jednak spieszyć, ponieważ zainteresowanie nimi jest ogromne.

Ze względu na duża liczbę turystów, dyskoteki, kluby i puby tętnią życiem do samego rana, nie tylko w największych miastach jak Gdańsk, Gdynia czy Sopot. Imprezy nad morzem to także festiwale filmowe i zawody sportowe. Na plaży organizowane są turnieje siatkówki, piłki plażowej czy regaty -warto dodać, że pojawiają się na nich gwiazdy filmu, sportu, polityki czy muzyki.

Wypoczynek połączony z dobra zabawa to znakomita propozycja na udane wczasy – zapraszamy nad morze!

Comments are closed.