browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Pomysł na prezent dla kobiety – voucher do SPA

Posted by on 21 lutego 2014

Wybieranie prezentu kobiecie to wcale nie łatwe zadanie – kupiona bielizna lub sukienka może okazać się za duża/mała, a biżuteria nietrafiona. Jest jednak coś, co na pewno się sprawdzi – voucher do SPA.
Okazji do wręczenia prezentu przedstawicielkom płci pięknej nie brakuje, a jedną z nich jest Dzień Kobiet. Oprócz kupna tradycyjnych kwiatów, warto pomyśleć też o sprezentowaniu vouchera do SPA. Każda kobieta powinna być zadowolona z atrakcji, jakie daje taki pobyt. W zależności od obiektu, są to różnorodne masaże, zabiegi, rytuały czy zajęcia ruchowe. Często też w skład pakietu wchodzi profesjonalna pomoc w układaniu diety czy planów treningowych.

Wiele obiektów przygotowuje na Dzień Kobiet specjalne promocje, wystarczy więc dobrze poszukać, by znaleźć ciekawą i przystępną cenowo ofertę. W tym celu można przejrzeć kilkanaście stron internetowych obiektów SPA, zdecydowanie lepszym pomysłem jest jednak wizyta w branżowym serwisie skupiającym obiekty biznesowe i hotele, takim jak www.e-konferencje.pl. Nie tylko można zobaczyć tam prezentacje poszczególnych obiektów SPA i proponowanych przez nie pakietów , ale i dedykowane oferty specjalne. Jedną z nich jest „Dzień Kobiet w stylu Fit” w nowoczesnym Hotelu Prezydent, położonym w sercu centralnej Polski, 300 m od rzeki Pilicy. Pełną ofertę można zobaczyć w tym miejscu.

Inna ciekawa propozycja dla pań, ale też i dla całej rodziny, to pobyt w Hotelu Moran****SPA, który oferuje  całodzienny relaks w strefie SPA&WELLNESS. Ten hotel zlokalizowany jest nad brzegiem jednego z najczystszych jezior w Polsce, Jeziora Powidzkiego. Szczegóły oferty w serwisie www.e-konferencje.pl w tym miejscu.

Zapraszamy także do lektury artykułu „Polecane hotele SPA” gdzie można poczytać o nowoczesnych ofertach SPA.

Comments are closed.