browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Student na wakacjach

Posted by on 1 sierpnia 2014

Zwykło się mówić, że studenci są tą grupą turystyczną, która nie ma specjalnych wymagań co do wypoczynku, wystarczy, gdy jest się gdzie przespać i co wypić. Ten sposób odpoczynku odchodzi w przeszłość.

Studenci są obecnie bardzo świadomymi turystami, doskonale wiedzą czego chcą i wcale nie godzą się na prowizoryczny wypoczynek. Zmieniły się czasy, obecnie wielu młodych ludzi jednocześnie pracuje i studiuje, a to daje szansę na atrakcyjne wakacje.

Młodzi ludzie chcą korzystać z zaplecza sportowego, a więc wybierając miejsce na wypoczynek chcą mieć dostęp czy to do sprzętu, który umożliwi im rozwój zainteresowań czy pasji. Natomiast wybierając noclegi coraz chętniej stawiają na urokliwe pensjonaty w kameralnym otoczeniu zamiast kwater prywatnych czy pól namiotowych. Owszem młodzi lubią mieć możliwość korzystania z dyskotek czy pubów, ale i wygodne sen liczy się dla nich równie mocno, co zakrapiane imprezy.

Trendy w turystyce są zmienne, a podróżowanie modne, jak nigdy, dlatego wiele ciekawych wiadomości turystycznych można już znaleźć w sieci w serwisach czy też na społecznościówkach. My polecamy serwis Turystyka24h.pl. tu biura podróży zamieszczają swoje aktualne oferty i tu można znaleźć wiele porad, o tym jak przygotować się do podróży i jak bezpiecznie wypoczywać.

 

Comments are closed.