browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Wesele w górach

Posted by on 25 września 2014

 

W polskich górach znajdziemy wiele obiektów, które oprócz zakwaterowania oferują również wynajem sal weselnych. Prezentujemy więc Państwu dwie propozycje na wesele w górach – Hotel Verde Montana**** i Hotel Stok.

W uzdrowiskowej miejscowości Kudowa-Zdrój u podnóża Gór Stołowych położony jest Hotel Verde Montana****, czyli najnowocześniejszy i największy hotel w Kotlinie Kłodzkiej. Imponujące gabaryty ma również sala weselna, która jest w stanie pomieścić aż 300 weselników. Do dyspozycji gości są także oczywiście miejsca noclegowe, od zwykłych pokoi, po apartamenty i pokoje rodzinne. Para Młoda w prezencie od Verde Montana otrzymuje darmowy apartament z butelką wina musującego i śniadaniem serwowanym do pokoju, a także romantyczny masaż lub kolację w pierwszą rocznicę ślubu.

W Wiśle funkcjonuje czterogwiazdkowy Hotel Stok, który podobnie jak Verde Montana umożliwia przeprowadzenie wesela nawet na 300 osób. Para Młoda ma do dyspozycji piękna salę bankietową z parkietem do tańczenia oraz sceną dla zespołu muzycznego lub DJ. Warto dodać, że przyjęcie można zorganizować też w plenerze w otoczeniu gór. Baza noclegowa Hotelu Stok to 205 komfortowo pokoi, większość z nich posiada balkon z widokiem na Beskid.

Więcej o tych hotelach można dowiedzieć się  w serwisie www.salenawesela.pl, który prezentuje sale weselne w górach oraz z całej Polski.

Comments are closed.