browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Wyjazd do Zakopanego

Posted by on 7 listopada 2014

Przed nami grudzień – czas magiczny, szczególnie w Zakopanem, gdzie i wystrój miasta i jego zabudowa cudownie komponują się ze zwyczajami i tradycją świąt Bożego Narodzenia. Przynajmniej raz w swoim życiu warto wybrać się o tej porze roku właśnie do Zakopanego.

Przepiękna zabudowa zakopiańska w otoczeniu lasów i gór tworzy klimat tak wyjątkowy, że i Azjatów można spotkać w czasie świąt w naszym Zakopanem. Trudno się temu dziwić, bo miasto jest tak urokliwe, a do tego z ogromną ilością zabytków i z przyrodą zapierającą dech w piersiach, że każdy chce tu być przynajmniej raz w swoim życiu.

Zakopane tym piękniej się prezentuje im lepsza panuje pogoda, a gdy śnieg przykryje już stoki, które można podziwiać w blasku słońca – uśmiech z twarzy turystów nie znika. To najlepsze atrakcje dla dorosłych i dla dzieci, gdy można korzystać z wyciągów narciarskich i stoków – ruch plus odpoczynek, czy może być coś lepszego.

Każdy, kto już dzisiaj chce zaplanować chociażby weekendowy wyjazd w Zakopanem powinien zapoznać się z listą dobrych noclegów, które dostępne są tutaj.

M-S-M

Tatry_Michalska

Comments are closed.