browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Zorganizuj sobie wiosenny wyjazd

Posted by on 15 stycznia 2015

Co prawda zima nadal trwa, ale nie zmienia to faktu, że można, a nawet trzeba zacząć już planować wiosenny wypoczynek. Nie muszą to być przecież dwa tygodnie urlopu, a dobrze spędzony weekend w pięknym miejscu i wygodnym hotelu.

Zima oszczędza nas w tym roku, nie tylko nie marzniemy, ale również oszczędzamy pieniądze na ogrzewaniu w mieszkaniach i domach. Kwota może oscylować w granicach 1000 zł, bo wszystko zależy od tego czym grzejemy i jak mocno. Tak zaoszczędzone pieniądze można bez wyrzutów spożytkować na wypoczynek dla siebie i bliskiej osoby. Może to być pobyt w SPA, a może też być pobyt w ośrodku sportowym z treningami w tle.

Za noclegi na weekend wcale nie zapłacimy dużo, a tym mniej im wcześniej zarezerwujemy wybrany przez nas hotel. Na trzy dni na same noclegi możemy przeznaczyć od 300 do 500 zł w zależności od tego, czy chcemy nocować w hotelu cz też w pensjonacie czy też na kwaterze prywatnej, resztę pieniędzy natomiast warto wydać już na same atrakcje. Zabiegi na twarz i ciało spodobają się przede wszystkim kobietą, a czas spędzony na siłowni czy na basenie przyda się nie tylko panom, ale także paniom. Dbanie o sylwetkę jest obecnie bardzo w modzie, dlatego dobrym pomysłem jest również konsultacja z dietetykiem i trenerem osobistym. Rozpoczynając proces odnowy biologicznej już wczesną wiosną z pięknym ciałem pokażemy się na plaży latem.

Na wyjazdach szczególnie tych krótkich warto korzystać z posiłków w miejscowych barach czy restauracjach, wykorzystując przy tym te produkty, które są typowe dla danego regionu. Nie zaleca się posiłków fast foodów w trakcie pobytu rekreacyjnego na przykład nad morzem, znacznie lepiej jest postawić na ryby, zupy i dania bez smażonych potraw. Takie podejście do zdrowia to zdrowe podejście, bo dajemy naszemu organizmowi to, co najlepsze.

Tanie noclegi znajdą Państwo pod tym linkiem.

Comments are closed.