browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Dzień Kobiet czyli co i jak?

Posted by on 13 lutego 2015

Przed nami święto kobiet i jak każdego roku będzie to okazja do narzekania i do sztucznych uśmiechów, gdy będziemy obdarowywane kwiatami i czekoladkami. A przecież można zrobić coś specjalnego, aby kobieta poczuła się wyjątkowo, trzeba tylko trochę pomyśleć.

Naprawdę szczytem marzeń obecnych kobiet nie jest włożenie bukietu kwiatów do wazonu czy zjedzenie przygotowanej przez męża kolacji. To banały, które już dawno przebrzmiały. Wiele pań chce chociaż w tym dniu zapomnieć o sprawach codziennych i zawodowych, dlatego z przyjemnością biorą urlop wypoczynkowy by zrobić coś tylko dla siebie. Fryzjer, kosmetyczka, małe szaleństwo w sklepie odzieżowym, a najchętniej krótki wyjazd z domu, tam, gdzie można wypocząć, skorzystać ze strefy SPA i zjeść coś wyjątkowego. Puste życzenia należy zatem zostawić w tyle, a zamiast tego wręczyć kobiecie voucher na pobyt w hotelu czy w ośrodku agroturystycznym, taki prezent, to prawdziwa niespodzianka, jednym słowem super sprawa.

Czemu zatem tak trudno mężczyznom wczuć się w potrzeby ich kobiet? Przecież sami lubią być zaskakiwani i to we wszystkich aspektach życia. Czy tak trudno domyślić się, że życzenia to za mało, aby wywołać na twarzy szczery uśmiech…

Ten problem niestety rok w rok będzie się powtarzał, a kobiety dalej będą przemęczone sprawami zawodowymi i obowiązkami domowymi i prawda jest taka, że jak same nie będą zabiegać o swój czas wolny i wypoczynek, to nikt im tego nie zapewni.

M-S-M

Comments are closed.