browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Majówka za miastem

Posted by on 22 kwietnia 2015

Rear view of young father and little girl walking in autumn parkMajówka zbliża się wielkimi krokami, dlatego warto już teraz pomyśleć, jak spędzić ten długi weekend. Poniżej przedstawiamy ciekawą propozycję na majówkę poza miastem dla całej rodziny.

W uroczej miejscowości położonej 30 km od Warszawy, w odrestaurowanym pałacu szlacheckim mieści się Hotel Sobienie Królewskie. W tym miejscu można nie tylko przenocować, ale i skorzystać z kilku ciekawych atrakcji, takich jak pole golfowe, stadnina koni, szkoła awiacji, Wellness & SPA czy korty tenisowe.

Pole golfowe w Sobieniach Królewskich nawiązuje do pól typu angielskiego. Projekt w harmonijny sposób łączy piękne krajobrazy Mazowsza z pieczołowicie zaprojektowanymi dołkami jakby żywcem przeniesionymi z wietrznych wybrzeży Szkocji.

Inną ciekawostką na terenie obiektu jest Szkoła lotnicza Silvair. Silvair prowadzi szkolenia teoretyczne i praktyczne do licencji Private Pilot Licence (Aeroplane) – PPL(A), uprawnień VFR NOC oraz kursy Multi Crew Coordination – MCC i Jet Familirsation. Dla osób, które marzą o lataniu wizyta w Sobieniach Jeziory może być pierwszym krokiem do realizacji swoich celów.

Kolejną zachętą do spędzenia majówki w Sobieniach jest stadnina koni zlokalizowana pośród lasów. Posiada krytą ujeżdżalnię z profesjonalnym podłożem kwarcowym oraz 8 hektarów łąk i pastwisk dla koni. Dla gości przygotowano wiele atrakcji, w tym naukę jazdy dla dzieci i dorosłych, naukę powożenia bryczką, lonżowania koni czy przejażdżkę bryczką/bryczkami.


Pod tym adresem można zobaczyć pełną ofertę Hotelu Sobienie Królewskie:
www.e-konferencje.pl/obiekt/hotel-sobienie-krolewskie/2876/

W całej Polsce jest wiele podobnych obiektów, które oferują ciekawe atrakcje na majówkę. Warto więc pomyśleć o wyjeździe z zatłoczonego miasta na łono natury, zaczerpnąć świeżego powietrza i naładować akumulatory. Z pewnością lepsze to niż siedzenie przed telewizorem…

Comments are closed.