browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Noclegi nad morzem!!!Tanio i wygodnie.

Posted by on 26 czerwca 2015

Kto by tak nie chciał? I jeszcze może rezerwowane na ostatnią chwilę? Takiej podejście do sprawy może zaowocować nie tylko zmarnowanym urlopem i jeszcze straconymi pieniędzmi.

Zawsze trzeba pamiętać o ostrożności, a jak ostrożność, to rezerwowanie miejsc noclegowych ze znanych portali jak ten pod linkiem. Nie ma cudów wyjazd nam morze musi kosztować, ale to nie znaczy, że bardzo dużo. Przeciętnie na jedną osobę na 7 dni urlopu trzeba przeznaczyć 1200zł – opcja oszczędna, ta bez ograniczeń zwykle dochodzi do 2000 tysięcy złotych. To mimo wszystko taniej niż wyjazd na zagraniczną wycieczkę.

Zawsze najtańsze pobyty, to będą te na kwaterach prywatnych, ale tych próżno szukać w ogłoszeniach w Internecie czy w lokalnej prasie, bo takie osoby się nie ogłaszają. Jedyne co, to można kierować się wystawionymi kartkami „wolne pokoje” przyjeżdżając na miejsce pobytu i spacerując po uliczkach zlokalizowanych blisko morza. Takie kwatery można znaleźć już od 40 zł za nocleg, gra jest zatem warta świeczki. Innym pomysłem mogą być noclegi pod namiotem, ale i tu należy uważnie czytać cennik właściciela, bo za rozstawienie namiotu plus podłączenie sprzętów do prądu plus codzienna kąpiel to koszt wychodzi drożej niż za kwaterę prywatną. Są to ceny do 50 zł z „wygodami pola namiotowego”, dlatego warto przeanalizować to, czy zależy nam na specyficznym klimacie pola, czy zadowolimy się tylko rozłożeniem namiotu bez dostępu do prądu, bądź też czy jednak wolimy najtańszą, ale jednak kwaterę przy której nie musimy się tyle napracować, co przy rozłożeniu i złożeniu namiotu. Tu warto jeszcze zauważyć, że im większy namiot, a uczestników pobytu więcej tym bardziej się opłaca taki pobyt.

Bez kosztów bardzo ciężko o dobry wypoczynek, bo przecież nie każdy chce wypoczywać u rodziny, a też nie każdy ma rodzinę nad morzem, w górach czy nad jeziorami. Nie warto zatem oszczędzać na tą często jedyną przyjemność w roku, tym bardziej wówczas, gdy mamy dzieci, bo przecież każdy wyjazd to dla nich nie tylko przyjemność, ale i rozwój.

M-S-M

 

Comments are closed.