browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Miejsce na letnie konferencje

Posted by on 27 lipca 2011

Wybór miejsca na konferencję wpływa na jej atrakcyjność. Spotkanie biznesowe na Mazurach czy nad morzem z pewnością zostanie lepiej zapamiętane niż konferencja w zatłoczonym, brudnym mieście. Sprawdźmy, gdzie latem warto zorganizować konferencję.

Wybierając miejsce na konferencje, należy kierować się przede wszystkim kwestiami logistycznymi (można o nich przeczytać w artykule „konferencje„), dopiero w dalszej kolejności zwrócić uwagę na pobliskie atrakcje turystyczne.

Jeśli organizujemy kilkudniową konferencję w letnie miesiące, dobrym pomysłem będzie region Morza Bałtyckiego. Obok plaży i innych atrakcji turystycznych, uwagę zwraca rozbudowana baza hotelowa i konferencyjna. Także na Mazurach mamy w czym wybierać – piękna Kraina Tysiąca Jezior oprócz walorów turystycznych charakteryzuje się ciekawymi obiektami konferencyjnymi jak zamki, dworki czy pałace.

Choć latem ciężko skupić się na pracy czy nauce, centra konferencyjne w malowniczych i atrakcyjnych krainach pomogą nam połączyć przyjemne z pożytecznym.

 

Comments are closed.