browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Wynajem mieszkań na Euro 2012

Posted by on 14 stycznia 2012

Już tylko kilka miesięcy dzieli nas od organizowanych w Polsce i na Ukrainie Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Euro 2012. Wiele osób myśli o Euro 2012 zacierając ręce i planując jak najwięcej zarobić na tym wydarzeniu.

Jedni szukają pracy w firmach, które oferują czasowe zatrudnienie przy obsłudze imprez związanych z Euro 2012, inni biorą sprawy we własne ręce. Wiadomo, że zwłaszcza w miastach, w których będą odbywać się mecze, pojawi się bardzo duże zapotrzebowanie na noclegi na Euro 2012. Hotele wykorzystują sytuację i windują ceny za noclegi czasem do niebotycznych poziomów. Na szczęście dla kibiców pojawiają się także dodatkowe oferty zakwaterowania; osoby prywatne proponują mieszkania lub pokoje do wynajęcia. Niektórzy nie tyle oferują pokoje we własnym mieszkaniu, co zamierzają udostępnić całe mieszkanie, a samemu na ten czas wyprowadzić się na przykład do rodziny.

Powstają specjalne portale internetowe skupiające podobne oferty, automatycznie tłumaczone na kilka języków. Może więc czas zastanowić się, czy i my możemy zarobić na Euro 2012. Noclegi dla przybywających do Polski tłumnie kibiców są jedną z takich propozycji.

Comments are closed.