browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Noclegi na Euro 2012

Posted by on 7 lipca 2011

Podczas przyszłorocznych mistrzostw Europy w piłce nożnej do Polski przyjedzie ponad milion zagranicznych turystów. Jeszcze lepszą informacją dla właścicieli hoteli i obiektów noclegowych jest fakt, że po imprezie liczba turystów odwiedzających nasz kraj zwiększy się o 500 tysięcy.

Gospodarzem Euro 2012 będą cztery polskie miasta: Gdańsk, Wrocław, Warszawa i Poznań. Baza hotelowa w tych ośrodkach przygotowana jest na przyjęcie kibiców, podobnie jak w sąsiednich miejscowościach. Według wytycznych UEFA, noclegi w Gdańsku to nie tylko hotele i kwatery w stolicy województwa pomorskiego, ale i miejsca oddalone nie więcej niż dwie godziny jazdy samochodem, czyli równie dobrze może to być Sopot lub Gdynia. Analogiczna sytuacja występuje w przypadku pozostałych miast gospodarzy.

Kibice pod uwagę będą brali wszystkie kategorie noclegów: hotele, kwatery prywatne, apartamenty, domki letniskowe, hostele, ośrodki wczasowe, schroniska, pensjonaty itp. Dzięki temu każdy przedsiębiorca będzie miał okazję do zarobku, warunkiem jest jednak odpowiednia promocja. Właściciele noclegów, którzy umieszczą swoje oferty w internetowych katalogach bazy hotelowej czy serwisach noclegowych, nie powinni mieć problemu z brakiem klientów.

Każde z miast gospodarzy oferuje ciekawe atrakcje turystyczne i bogatą ofertę kulturalną. Impreza odbędzie się w wakacje, więc z pewnością bardzo popularne będą noclegi nad morzem – dostęp do plaży to dodatkowy atut dla każdego kibica. Turyści zadowoleni z pobytu w naszym kraju chętnie będą dzielić się wrażeniami ze znajomymi i rodziną. Warto pokazać się więc z dobrej strony i przyzwyczajać zagranicznych gości do wypoczynku w Polsce – Euro 2012 będzie do tego najlepszą okazją.

Comments are closed.