browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Porady

Czas na majówkę! Oferty na każdy gust i każdą kieszeń!

W tym roku wiosna każe nam na siebie bardzo długo czekać, więc tym chętniej myślimy o nadchodzącym weekendzie majowym i możliwości wyjazdu w cudowne i ciepłe miejsca. Na południu Europy panują już bardzo przyjazne temperatury, kwitną drzewka pomarańczy oraz mandarynek, wszystko się zieleni i zachęca do spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Categories: Aktualności, Noclegi, Porady | Tags: , , , , , | Możliwość komentowania Czas na majówkę! Oferty na każdy gust i każdą kieszeń! została wyłączona

Lato we Włoszech

Nie ma chyba bardziej dogodnego kierunku wakacyjnego niż Włochy. Znajdziemy tu piękne piaszczyste plaże, urokliwe jeziora, zapierające dech trasy wędrówek górskich i niezliczona ilość zabytków oraz Toskania!

Categories: Aktualności, Miasta, Noclegi, Porady | Tags: , , , , , , | Możliwość komentowania Lato we Włoszech została wyłączona

Noclegi i ich standard w zależności od ceny

Każdy doskonale wie, że standard, jaki przedstawiają ośrodki wypoczynkowe i hotele jest bardzo różny. Gdy chodzi o tak znane miejscowości wypoczynkowe, jak na przykład Sopot noclegi można tam znaleźć w bardzo różnym standardzie, w ślad za czym zazwyczaj idzie ich cena, często bardzo ściśle z nim powiązana. Im wyższy standard, tym wyższa cena.

Categories: Noclegi, Porady | Tags: , , | Możliwość komentowania Noclegi i ich standard w zależności od ceny została wyłączona

Wakacje 2012 na półmetku

Pogoda tego lata jest dość kapryśna i jakby tego było mało wiele zagranicznych wycieczek także spaliło na panewce. Bankructwa biur podróży i linii lotniczych pogmatwały wakacyjne plany wielu z nas.

Categories: Miasta, Noclegi, Porady | Tags: , , , | Możliwość komentowania Wakacje 2012 na półmetku została wyłączona

Wakacje nad morzem – opcje noclegowe

Wakacje nad morzem – opcje noclegowe Miesiące wakacyjne to szczególny czas, w którym większość Polaków wyjeżdża na coroczne, często długo planowane urlopy. Najczęściej wybieramy się w podróż całymi rodzinami, co najmniej na kilka dni. Żeby móc miło spędzić wakacje poza domem, koniecznie musimy zadbać o noclegi w nowym miejscu. To, jak będą one wyglądały, zalety … Continue reading »

Categories: Miasta, Noclegi, Porady, Regiony | Tags: , , , , , , , , | Możliwość komentowania Wakacje nad morzem – opcje noclegowe została wyłączona

Jak znaleźć dobry nocleg ?

Jak znaleźć dobry nocleg ? Każdego roku bez względu na to czy obecnie jest styczeń i ludzie wyjeżdżają na narty czy też lipiec, a osoby chcą odpocząć w słonecznych miejscowościach, oddając się przyjemnością płynącym z grilla ze wspólnymi znajomymi, opalania się na plaży czy przebywania na fajnych imprezach, to zawsze potrzebny jest dobry nocleg.

Categories: Noclegi, Porady | Tags: , , , , , | 1 Comment